Home > Google Chrome > Google Chrome Error Veriyor

Google Chrome Error Veriyor

Merter Çakır - Nis 18, 2015 Aa Oyunu İçin Pratik İpuçları Merter Çakır - Nis 19, 2015 Mobil veriyi kapatıp wifi açınca kendimi kot pantolonu çıkarıp eşofman giymiş gibi hissediyorum.Bizimle iletişime Bu kötü niyetli davetsiz misafirler, Çalıştırma Hataları ile ilişkili dosyalara zarar verebilir, onları bozabilir ve hatta silebilir. Haydi hesabına giriş yap. Şifrenizi mi unuttunuz? Şifreni kurtar SahteYazılım.Com : Bilgisayar, İnternet Ve Teknoloji. Bu makale faydalı mıydı?Bunu nasıl iyileştirebiliriz?EvetHayırGönder Bilgisayar AndroidiPhone ve iPad More Web sayfası görüntüleme sorunlarıSorun bildirme veya Chrome hakkında geri bildirimde bulunmaBağlantı hatalarını düzeltme"Hata!" iletisinin görüntülendiği sayfa kilitlenmelerini ve diğer sayfa http://glitchtest.org/google-chrome/google-chrome-error-google-chrome-has-stopped-working.html

Yanıtla Tayfun K. Sanırım bir virüsle karşı karşıyayım. Chrome uzantılarınızdan biri bir soruna neden oluyor olabilir. Daha sonra Chrome Yardım Forumu sayfalarında ilgili diğer sorunları arayın veya bir soru yayınlayın. https://support.google.com/chrome/answer/142063?hl=tr

Güncellemeler mevcutsa, Güncelleştirmeleri Yükle düğmesini tıklatın. Sorun çözülmedi mi? Arama kutusuna ""Sistem Geri Yükleme" yazın ve ENTER tuşuna basın. Dosya Uzantıları Aygıt Sürücüleri Dosya Sorun Giderme Dizini Dosya Analizi Aracı Hata Sorun Giderme Dizini Kötü Amaçlı Yazılım Sorun Giderme Windows 8 Sorun Giderme Kılavuzu Windows 10 Troubleshooting Guide Multipurpose Internet

Google Chrome programını kaldırma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları takip edin. Sürekli bu sorunu yaşayan birisi sürekli bilgisayarı kapatıp açmak zorunda mıdır? Paylaş: Megan bir Google Chrome uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarı. Tarayıcıyı açabiliyorsanız, virüsten koruma veya güvenlik duvarı ayarlarınızda Google Chrome için bir istisna oluşturmanız gerekir.

Chrome'un yüklemesini kaldırıp yeniden yükleme  Yukarıdaki çözümler işe yaramazsa Chrome'un yüklemesini kaldırmanızı ve yeniden yüklemenizi öneririz. Chrome'un yüklemesini kaldırıp yeniden yüklediğinizde Flash, eklentiler, arama motorunuz, pop-up'lar, güncellemelerle ilgili olan veya Chrome'un açılmasını Chrome profilinizde, sorunlara neden olan hatalı bir şeyler olabilir. Tem 30, 2016 at 08:45 Eğer Crome açılmıyorsa ve kaldırıp yeniden yüklediğinizde de hala aynı proplemi yaşıyorsanız pc nize Revo Uninstaller Pro programını kurun kurduktan sonra önünüze cıkan programlardan chrome bulun Daha fazla yardım için lütfen istediğiniz zaman bize sosyal medya üzerinden ulaşın: Öneri: Bilgisayarınızı bilgisayar hatalarına karşı tarayın.

Yöntem Ctrl+Alt+Del ve ardından Görev Yöneticisi ile açık olan tüm Chrome uygulamalarını kapatın. 2. ERR_NETWORK_CHANGED: Cihazınızın ağ bağlantısı kesildi veya cihazınız, sayfa yüklenirken yeni bir ağa bağlandı. Dosya Adı kutusunda, "Google Chrome Yedeği" gibi bir yedekleme dosyası adı yazın. cvhbkaqwer.com sitesindeki saldırganlar, yazılım yükleme veya kişisel bilgilerinizi ortaya çıkarma gibi tehlikeli şeyler yapmak için sizi kandırabilir diyor.

ERR_CACHE_MISS: Web sayfası, daha önce girdiğiniz bilgilerin tekrar gönderilmesini gerektiriyor. http://productforums.google.com/d/topic/google-yardim-forumu/GdFUbd3_bVc Google Chrome) program yükleme sırasında, Windows başlatma ve kapatma veya hatta Windows işletim sisteminin yüklenmesi sırasında ortaya çıkabilir. 106 hatasının nerede ve ne zaman ortaya çıktığının kaydını tutmak, sorun gidermenin önemli WinSweeper'ı günde bir kez çalıştırmak (otomatik tarama özelliğini kullanarak), bilgisayarınızın daima temiz, hızlı çalışan ve geçici dosyalarla alakalı 106 hatalarından arınmış bir durumda olmasını sağlar. Yazar Hakkında: Jay Geater, yenilikçi destek yazılımı sunmaya odaklanmış küresel bir yazılım şirketi olan Solvusoft Corporation'ın Başkanı ve Genel Müdürüdür.

Ardından, google.com/chrome adresinden Chrome'u tekrar indirin ve yeniden yüklemeyi deneyin.  Virüsten koruma yazılımınızı kapatın Bazı virüsten koruma yazılımları, Google Chrome'un bilgisayara yüklenmesini engelleyebilir. weblink Sistem Dosyası Denetleyicisini çalıştırmak (Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10): Başlat düğmesini tıklatın. Chrome'u yeniden başlatın. iPhone İçin En İyi VPN Uygulamaları Samsung Siri’ye Rakip Oluyor, Galaxy S8 ‘Bixby’ ile Geliyor! 55 Yorumlar recep Ağu 13, 2015 at 00:37 sağ ol kardeşim çok işime yaradı verdiğin bilgiler

Daha sonra: Chrome kilitlenme sorunlarını giderin Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin Windows işletim sistemi kullanıyorsanız, istenmeyen yazılımları bulmak ve kaldırmak için Chrome Temizleme Aracı'nı kullanın. Mobil cihaz: Sağ üstte, Diğer  Yeniden Yükle'ye dokunun. Eyl 26, 2016 at 09:41 Turgut Bey Saat Ve Tarinizi Kontrol Edin Baglantı Gizli Degil Dediginde %90'nında Saat Ve Tarih Güncel Olmadıgından Dolayı Yapar. navigate here Google Chrome girdisine tıklayın.

talimatlarına göre programı tekrar yükleyin. İpucu: 106 hatanızın belirli bir Google Inc. Artık, Google Chrome ile ilişkili kayıt defteri girdisinin yedeğine sahipsiniz. Bu nedenle, gereksiz zaman ve çaba harmaktan kaçınmak için, yukarıdan aşağıya doğru denemenizi şiddetle öneririz.

Diğer siteler normal bir şekilde açılıyor ancak bir site kilitleniyorsa sorun o sitede olabilir.

Arama kutusuna "command" yazın. Bu 106 hata mesajları, Google Inc. Yanıtla Aylinn Şub 22, 2016 at 15:15 Teşekkür ederim. Yeniden yüklemeyi denerseniz ve site açılmazsa durumu bize bildirmek için Geri bildirim gönder'i tıklayın.

Yeniden yüklemek işe yaramadıysa... 1. Niye Yapılır? Yanıtla Ali Eki 18, 2015 at 01:43 Teşekkürler işe yarada google chrome açılmıyordu kaç gündür, sayenizde hallettim. his comment is here ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR: Web sayfası Chrome'un anlamadığı veriler gönderdi.

Adım: Cihazınızı yeniden başlatın Bazen programlar veya uygulamalar sayfanın doğru bir şekilde yüklenmesine engel olur. Güncelleme varsa uygulanacak talimatları görürsünüz. ile ilişkili yazılım programı çalışırken (örn. Yanıtla ibrahim Kas 5, 2015 at 17:01 Kardesim iyi gunler benim sikintim su googleye girdigim zaman proxy hatasi veriyor bu neden kaynaklaniyo expolera'da girmiyo neden acaba yardim edermisin sana zahmet Yanıtla

Yanıtla erkan Eki 5, 2016 at 23:44 Çok saol kardeşim 2.yöntem oldu Yanıtla Merter Çakır Eki 6, 2016 at 00:13 ilginiz için teşekkürler. Seçim yapabileceğiniz bir dizi onay kutusunun yer aldığı Disk Temizleme iletişim kutusu belirecektir. Sistem Geri Yükleme'yi (Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10) kullanma: Başlat düğmesini tıklatın. Generated Thu, 24 Nov 2016 13:45:11 GMT by s_fl369 (squid/3.5.20)

Son Düzenleme: SaNcArHaN ~ 10 Temmuz 2012 11:13 ahmet_58 10-07-2012, 11:33 |#2 Yıllanmış Üye Teşekkür Sayısı: 28 647 mesaj Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2011 chromeyi yeniden kur bakalım birde pcde diyer Aşağıdaki düzeltme adımlarını deneyin. Ekrandaki komutları takip edin. Lütfen Dikkat:Windows'un temiz yüklemesinden sonra hala 106 hataları devam ediyorsa, Çalıştırma Hataları sorununuz MUTLAKA donanımla alakalıdır.

Bunu düzeltmek için: Diğer   Ayarlar  Gelişmiş Ayarları Göster  Sistem'i açın. "Kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan" seçeneğinin işaretini kaldırın. Programlara tıklayın. Kapalı Hesap (221406) 13-07-2012, 19:51 |#6 Kapalı Hesap Teşekkür Sayısı: 4 841 mesaj Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2011 denetim masası / ağ paylaşım merkezi / içinde  TANILA   butonuna tıkla ve Bilgisayarınızın veya cihazınızın donanımının Chrome ile çalışma şekliyle ilgili bir sorun olabilir.

Yanıtla Tuna Tem 24, 2016 at 20:41 Saol kardesim 1.yontem ise yaradi her bir sikintida sana bakiyorum helal Yanıtla Tayfun K. Windows ağır çalışıp fare veya klavye girdilerine yavaş tepki veriyor. Mac veya Linux bilgisayar kullanıyorsanız, istenmeyen yazılımları bulma ve bunlardan kurtulmaya ilişkin önerilerimize bakın. Bilgisayarınızdaki gereksiz Chrome uzantılarının yüklemesini kaldırın.

Aşağıdaki olası düzeltme adımlarını deneyin.  Bilgisayarınızın sabit sürücüsünde yeterli alan bulunup bulunmadığını kontrol edin Bilgisayarınızda Chrome için yeterli alan yoksa bir sorunla karşılaşabilirsiniz. orjinal windowsta sorun yaşıyorum Yanıtla hüsnü Haz 11, 2016 at 17:50 yeiden başlatma yapmazsam chrome indirme ve yükleme işlemi bile gerçekleşmiyor. Ayarlar'ı tıklayın.